Otázky a odpovědi

Proč využít služeb stylisty?

V první řadě zjistíte jaké případné chyby můžete odstranit ze svých návyků v oblékání. Tyto chyby jdou většinou proti přirozenosti Vaší postavy, proporcím a barevné typologii.

A určitě ušetříte značné finanční prostředky, protože budete vědět jakým systémem pro sebe nakupovat oblečení a módní doplňky. Budete vědět kdy nakupovat rozumem a systematicky a kdy emotivně.

Proč je pro mně dobrý kurz stylingu?

Zjistím co mi sluší a to mi usnadní rozhodování během nakupování. Naučím se jak barvy kombinovat navzájem tak aby mi slušely a pracovaly pro mně. Naučím se jak efektivně zvýraznit nebo zakrýt svoje křivky (případné disproporce). Tyto základy kombinace barev a korekce disproporcí jsou nadčasové, tudíž nepodléhají módním trendům a mohu je používat dlouhodobě.

Cena kurzu se rovná ceně jedné kabelky a poslouží celé rodině na dlouho.

Proč nakupovat se stylistou?

Ideální je aby stylista věděl co už máte a co chybí ve Vašem šatníku a z toho bude vycházet během nákupu. Zamezíte tím zbytečnému nákupu podobného oblečení. Stylista Vám poradí vhodné střihy a barvy tak aby byly kompatibilní s Vaším šatníkem (usnadní Vám ranní start dne). Dále Vám na místě poradí jak s aktuálními trendy a poradí Vám kde a co nejrychleji najdete (ušetří Váš čas).

Proč navštívit kurz vizáže?

Make-up je velmi mocný nástroj. Pokud to s ním umíme, může nás zkrášlit a omladit. V opačném případě riskujeme vulgaritu, starší vzhled, údiv okolí...

Dobře zvolený make-up dokáže nahradit zákroky estetické chirurgie. Pokud nějaký zvažujete, vyzkoušejte nejříve profesionální make-up (povislá víčka, zvětšení rtů...)